ALM120PS12
ALM120PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALM120PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALM120PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή PSU, 120W, EXTERNAL, MEDICAL+IND
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALM120PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή PSU, 120W, EXTERNAL, MEDICAL+IND Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1800 pcs Φύλλο δεδομένων ALM120 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 6.73" L x 2.67" W x 1.49" H (171.0mm x 68.0mm x 38.0mm)
Σειρά ALM120 (120W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 120W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin Αλλα ονόματα 1470-4509
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 12V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A καλώδιο Μήκος 35.4" (0.9m)