AJM90PS18C2
AJM90PS18C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AJM90PS18C2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AJM90PS18C2
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W
Product parameter
Αριθμός μέρος AJM90PS18C2 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1462 pcs Φύλλο δεδομένων AJM90 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.772 lb (350.17g)
Τάσης - Έξοδος 18V Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.51" L x 2.80" W x 0.87" H (140.0mm x 71.0mm x 22.0mm) Σειρά AJM90 (90W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 90W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου Power DIN, 4 Pin
Αλλα ονόματα 1470-3135 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 210mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 18V 90W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) εγκρίσεις CB