AFM60US12C2
AFM60US12C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AFM60US12C2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AFM60US12C2
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Product parameter
Αριθμός μέρος AFM60US12C2 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2468 pcs Φύλλο δεδομένων AFM Series, 30-60 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.78 lb (353.8g)
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.92" L x 2.44" W x 1.33" H (125.0mm x 62.0mm x 34.0mm) Σειρά AFM60 (60W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 60W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Αλλα ονόματα 1470-2786 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8P
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A
καλώδιο Μήκος 37.4" (0.95m) εγκρίσεις CB, TUV, UL