AFM45US24
AFM45US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AFM45US24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AFM45US24
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 48W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AFM45US24 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 48W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3014 pcs Φύλλο δεδομένων AFM Series, 30-60 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.565 lb (256.28g)
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 80 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.76" L x 1.97" W x 1.21" H (121.0mm x 50.0mm x 30.8mm) Σειρά AFM45 (45W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 48W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Αλλα ονόματα 1470-1015 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 24V 48W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A
καλώδιο Μήκος 37.4" (0.95m) εγκρίσεις CB, TUV, UL
εφαρμογές ITE (Commercial), Medical
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:AFM4500B
  • Κατασκευαστές:Essentra Components
  • Περιγραφή:FOOT CYLINDRICAL 3.94" DIA BLACK
  • Σε απόθεμα:3835
AFM45US24C2 Image
  • Μέρος#:AFM45US24C2
  • Κατασκευαστές:XP Power