AEH45UM33
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AEH45UM33 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AEH45UM33
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή 8.25-130 WATTS AC/DC
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1306 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AEH45UM33 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή 8.25-130 WATTS AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1306 pcs Φύλλο δεδομένων AEH Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 5V, 12V, -5V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 5.75" L x 2.99" W x 1.69" H (146.0mm x 76.0mm x 43.0mm)
Σειρά AEH45 (45W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 53W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου DIN, 5 Pin Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή 5V, 12V, -5V 53W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A, 2A, 800mA
καλώδιο Μήκος 48" (1.22m) εγκρίσεις CE, cUL