AEB70US19
AEB70US19
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AEB70US19 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AEB70US19
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 72W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AEB70US19 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 72W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1765 pcs Φύλλο δεδομένων AEB Series, 36-100 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.761 lb (345.18g)
Τάσης - Έξοδος 19V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.20" L x 2.28" W x 1.20" H (132.0mm x 58.0mm x 30.5mm) Σειρά AEB70 (70W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 72W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 19V 72W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.7A καλώδιο Μήκος 48" (1.22m)