AEB100PS12
AEB100PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AEB100PS12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AEB100PS12
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος AEB100PS12 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1206 pcs Φύλλο δεδομένων AEB Series, 36-100 W
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 1.4 lbs (635g)
Τάσης - Έξοδος 12V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.90" L x 2.76" W x 1.38" H (150.0mm x 70.0mm x 35.0mm) Σειρά AEB100 (100W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 100W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level IV Λεπτομερής περιγραφή 12V 100W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 8.34A καλώδιο Μήκος 48" (1.22m)
εγκρίσεις - εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
AEB100PS125 Image
  • Μέρος#:AEB100PS125
  • Κατασκευαστές:XP Power
  • Περιγραφή:AC/DC DESKTOP ADAPTER 12.5V 100W