ACS40US48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ACS40US48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ACS40US48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 40W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 2370 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ACS40US48 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2370 pcs Φύλλο δεδομένων ACS Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 48V Τάσης - Απομόνωση 3000V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) Σειρά *
Ισχύς (Watts) 40W Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά DC Input Capable, Universal Input Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 834mA 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 834mA