ACM24US48
ACM24US48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ACM24US48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ACM24US48
Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT 48V 24W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ACM24US48 Κατασκευαστής XP Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT 48V 24W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6450 pcs Φύλλο δεδομένων ACM24 Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 48V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.46" L x 1.18" W x 2.24" H (87.9mm x 30.0mm x 56.9mm)
Σειρά ACM24 (24W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 24W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Αλλα ονόματα 1470-4114
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 75mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade (Sold Separately) Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 48V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 500mA καλώδιο Μήκος 70.9" (1.80m)