Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > 890334026003CS
890334026003CS
890334026003CS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 890334026003CS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 890334026003CS
Κατασκευαστής Wurth Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 890334026003CS Κατασκευαστής Wurth Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 310VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 218474 pcs Φύλλο δεδομένων 890334026003CS Drawing
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 310V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Σειρά WCAP-FTXX Ακροαματικότητα X2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 732-5758 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.610" (15.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.22µF
εφαρμογές EMI, RFI Suppression
Σχετικά προϊόντα
890334025045 Image
  • Μέρος#:890334025045
  • Περιγραφή:CAP FILM 0.68UF 10% 310VAC RAD