Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TLCC628K90A
TLCC628K90A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TLCC628K90A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TLCC628K90A
Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 628.9K OHM 0.05% 1/4W RADIAL
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 6290 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TLCC628K90A Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 628.9K OHM 0.05% 1/4W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.05%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Σειρά TLC Λειτουργία του πίνακα 628.9 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.264" (6.70mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 628.9 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Radial Thin Film