Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > PSBXR2000B
PSBXR2000B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PSBXR2000B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PSBXR2000B
Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή PSBXR2000B 5 PPM SHUNT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 178 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PSBXR2000B Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή PSBXR2000B 5 PPM SHUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 178 pcs Φύλλο δεδομένων Ultra Precision Resistors CatalogPSB Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 3.937" L x 2.362" W (100.00mm x 60.00mm)
Σειρά PSB Λειτουργία του πίνακα 200 mOhms
Ισχύς (Watts) 40W Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Rectangular Case Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Screw Holes Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Style M3 Threaded; M6 Threaded Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 200 mOhms ±0.1% 40W Metal Foil Chassis Mount Resistor Σύνθεση Metal Foil