Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > MPP100R00AL
MPP100R00AL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPP100R00AL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPP100R00AL
Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή MPP100R00AL 0.05% REELED
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 5470 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
12 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MPP100R00AL Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή MPP100R00AL 0.05% REELED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.05%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±2ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-SMD
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά MPP
Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric), J-Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.087" (2.20mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil Σύνθεση Metal Foil