Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > MAX71K300B
MAX71K300B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MAX71K300B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MAX71K300B
Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 71.3K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 7003 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MAX71K300B Κατασκευαστής Vishay Precision Group
Περιγραφή RES 71.3K OHM 0.1% 0.3W RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±0.1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±5ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm) Σειρά MA
Λειτουργία του πίνακα 71.3 kOhms Ισχύς (Watts) 0.3W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 71.3 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil Σύνθεση Metal Foil