V48C48T150B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V48C48T150B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος V48C48T150B
Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 150W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 555 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος V48C48T150B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 150W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 555 pcs Φύλλο δεδομένων 48V Input Micro Family
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 36V
Τάση - Εισόδου (Max) 75V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Σειρά MICRO
Ισχύς (Watts) 150W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.13A Αριθμός μέρους βάσης V48C48T150