V28A5T175B2
V28A5T175B2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V28A5T175B2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος V28A5T175B2
Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 175W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος V28A5T175B2 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 175W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5768 pcs Φύλλο δεδομένων 28V Wide Input Maxi Family
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 36V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) Σειρά Maxi
Ισχύς (Watts) 175W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Full Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Χαρακτηριστικά OVP, UVLO
Αποδοτικότητα 76.8% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 35A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 35A Αριθμός μέρους βάσης V28A5T175