V110C48T100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V110C48T100B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος V110C48T100B
Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 100W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος V110C48T100B Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 48V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5544 pcs Φύλλο δεδομένων 110V Input Micro Family
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 66V
Τάση - Εισόδου (Max) 154V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Σειρά MICRO
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 85.6%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.08A
Αριθμός μέρους βάσης V110C48T100 εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:V110C48M100BL2
  • Κατασκευαστές:Vicor
  • Σε απόθεμα:287
  • Μέρος#:V110C48T100BF
  • Σε απόθεμα:4101
  • Μέρος#:V110C48T100BG
  • Σε απόθεμα:550
  • Μέρος#:V110C48T100BG2
  • Σε απόθεμα:715
  • Μέρος#:V110C48T100BG3
  • Σε απόθεμα:616
  • Μέρος#:V110C48T100BL2