V110C36M100BN3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V110C36M100BN3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος V110C36M100BN3
Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 100W
Product parameter
Αριθμός μέρος V110C36M100BN3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 36V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5011 pcs Φύλλο δεδομένων 110V Input Micro Family
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 36V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 66V
Τάση - Εισόδου (Max) 154V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Σειρά MICRO
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 86.4%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.78A
Αριθμός μέρους βάσης V110C36M100 εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:V110C36M100BN
  • Κατασκευαστές:Vicor