V110C24H100B3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά V110C24H100B3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος V110C24H100B3
Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 100W
Product parameter
Αριθμός μέρος V110C24H100B3 Κατασκευαστής Vicor
Περιγραφή DC DC CONVERTER 24V 100W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5578 pcs Φύλλο δεδομένων 110V Input Micro Family
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 66V
Τάση - Εισόδου (Max) 154V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) Σειρά MICRO
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Quarter Brick Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά OVP, UVLO Αποδοτικότητα 86.3%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 66V - 154V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.17A