Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ NTC > TC502J2K
TC502J2K
TC502J2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TC502J2K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TC502J2K
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3892K BEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TC502J2K Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3892K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70628 pcs Φύλλο δεδομένων TC Series DatasheetTC502J2K Drawing
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά TC
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 5k αντίσταση Ανοχή ±10%
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead, Epoxy
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C τοποθέτηση Τύπος Free Hanging
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος - Lead Wire 1.50" (38.00mm)