Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Εισροής ρεύμα υπερέντασης (ICL) > ST30002B
ST30002B
ST30002B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST30002B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST30002B
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 30 OHM 20% 2A 13.97MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ST30002B Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 30 OHM 20% 2A 13.97MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5109 pcs Φύλλο δεδομένων ST30002B DrawingST Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Ανοχή ±20%
Σειρά ST R @ Τρέχουσα 700 mOhms
R25 ° C 30 Ohms Συσκευασία Bulk
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διάμετρος 0.550" (13.97mm) Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 30 Ohms ±20% 2A 0.550" (13.97mm)
Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 2A εγκρίσεις -