Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Εισροής ρεύμα υπερέντασης (ICL) > ST1R508B
ST1R508B
ST1R508B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST1R508B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST1R508B
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 1.5 OHM 20% 8A 19.81MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ST1R508B Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 1.5 OHM 20% 8A 19.81MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4469 pcs Φύλλο δεδομένων ST Series DatasheetST1R508B Drawing
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Ανοχή ±20%
Σειρά ST R @ Τρέχουσα 600 mOhms
R25 ° C 1.5 Ohms Συσκευασία Bulk
μόλυβδος Απόσταση 0.300" (7.62mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διάμετρος 0.780" (19.81mm) Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 1.5 Ohms ±20% 8A 0.780" (19.81mm)
Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 8A εγκρίσεις -