Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Εισροής ρεύμα υπερέντασης (ICL) > ST12001B
ST12001B
ST12001B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST12001B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST12001B
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 12 OHM 20% 1A 6.99MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ST12001B Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 12 OHM 20% 1A 6.99MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5823 pcs Φύλλο δεδομένων ST12001B DrawingST Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Ανοχή ±20%
Σειρά ST R @ Τρέχουσα 1.19 Ohms
R25 ° C 12 Ohms Συσκευασία Bulk
μόλυβδος Απόσταση 0.160" (4.06mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διάμετρος 0.275" (6.99mm) Λεπτομερής περιγραφή Inrush Current Limiter 12 Ohms ±20% 1A 0.275" (6.99mm)
Ρεύμα - Σταθερή μέλος Max 1A εγκρίσεις -