Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Εισροής ρεύμα υπερέντασης (ICL) > ST10006B-R0
ST10006B-R0
ST10006B-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST10006B-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST10006B-R0
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 10 OHM 20% 6A 29.85MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST10006B-R0 Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή ICL 10 OHM 20% 6A 29.85MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97462 pcs Φύλλο δεδομένων ST Series DatasheetST10006B Drawing
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Ανοχή ±20%
Σειρά ST R @ Τρέχουσα 150 mOhms
R25 ° C 10 Ohms Συσκευασία Bulk