Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ NTC > SM502F1K-R0
SM502F1K-R0
SM502F1K-R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM502F1K-R0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM502F1K-R0
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3419K MELF
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM502F1K-R0 Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3419K MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85051 pcs Φύλλο δεδομένων SM Series DatasheetSM502F1K Drawing
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά SM
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 5k αντίσταση Ανοχή ±10%
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Αλλα ονόματα 615-1106
SM502F1K-R0
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 220°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Lead Wire -
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 3419K Ανοχή Β Αξία -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SM50
  • Κατασκευαστές:Semtech
  • Περιγραφή:DIODE GEN PURP 5KV 300MA AXIAL