PPG102A1
PPG102A1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PPG102A1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PPG102A1
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή SENSOR RTD 1KOHM 0.06% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PPG102A1 Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή SENSOR RTD 1KOHM 0.06% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53629 pcs Φύλλο δεδομένων PPG102A1 DrawingPPG Series Datasheet
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Λήξη PC Pins
Συντελεστής θερμοκρασίας ±3850ppm/°C Σειρά PPG
αντίσταση Ανοχή ±0.06% Αντοχή @ 0 ° C 1 kOhms
Υλικό RTD Platinum Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 615-1043
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 500°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms RTD Platinum ±0.06% ±3850ppm/°C 500°C Radial
Ρεύμα 1mA Ακρίβεια ±0.15°C