Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ NTC > LR502F0J
LR502F0J
LR502F0J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LR502F0J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LR502F0J
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3550K 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LR502F0J Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3550K 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78085 pcs Φύλλο δεδομένων LR502F0J DrawingLR Series Datasheet
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά LR
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 5k αντίσταση Ανοχή ±5%
Ισχύς - Max 400mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C