Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ NTC > GT102B1K
GT102B1K
GT102B1K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GT102B1K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GT102B1K
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 1KOHM 3009K BEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GT102B1K Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 1KOHM 3009K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS σύμφωνα με εξαίρεση
Διαθέσιμη ποσότητα 99537 pcs Φύλλο δεδομένων GT102B1K DrawingGT Series Datasheet
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά GT
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 1k αντίσταση Ανοχή ±10%
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead, Glass
Θερμοκρασία λειτουργίας 260°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Μήκος - Lead Wire 1.00" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS compliant by exemption
Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 1k Bead, Glass B25 / 85 3009K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
Ανοχή Β Αξία -
Σχετικά προϊόντα
GT105U1K Image
  • Μέρος#:GT105U1K
  • Κατασκευαστές:U.S. Sensor
  • Περιγραφή:THERMISTOR NTC 1MOHM 4350K BEAD