Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ NTC > GS502J1K
GS502J1K
GS502J1K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GS502J1K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GS502J1K
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3977K BEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GS502J1K Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 5KOHM 3977K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS σύμφωνα με εξαίρεση
Διαθέσιμη ποσότητα 68399 pcs Φύλλο δεδομένων GS Series DatasheetGS502J1K Drawing
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά GS
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 5k αντίσταση Ανοχή ±10%
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead, Glass
Θερμοκρασία λειτουργίας 250°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Μήκος - Lead Wire 1.00" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS compliant by exemption