Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ NTC > GS201B1K
GS201B1K
GS201B1K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GS201B1K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GS201B1K
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 200OHM 3000K BEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GS201B1K Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 200OHM 3000K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS σύμφωνα με εξαίρεση
Διαθέσιμη ποσότητα 61270 pcs Φύλλο δεδομένων GS Series DatasheetGS201B1K Drawing
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά GS
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 200 αντίσταση Ανοχή ±10%
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead, Glass
Θερμοκρασία λειτουργίας 300°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Μήκος - Lead Wire 1.00" (25.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS compliant by exemption