Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ NTC > GP101B0M
GP101B0M
GP101B0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GP101B0M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GP101B0M
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GP101B0M Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16539 pcs Φύλλο δεδομένων GP101B0M Drawing
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά GP
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 100 αντίσταση Ανοχή ±20%
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Bead, Glass
Αλλα ονόματα 615-1120 Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 300°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος - Lead Wire 1.00" (25.40mm)