Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ NTC > GL102E9J
GL102E9J
GL102E9J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GL102E9J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GL102E9J
Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 73858 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GL102E9J Κατασκευαστής U.S. Sensor
Περιγραφή THERMISTOR NTC 1KOHM 3348K BEAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73858 pcs Φύλλο δεδομένων GL Series DatasheetGL102E9J Drawing
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά GL
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 1k αντίσταση Ανοχή ±5%
Συσκευασία / υπόθεση Bead, Glass Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 300°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Μήκος - Lead Wire 1.00" (25.40mm)