WSU135-0620-R
WSU135-0620-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WSU135-0620-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WSU135-0620-R
Κατασκευαστής Triad Magnetics
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADPTR 13.5V 8W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WSU135-0620-R Κατασκευαστής Triad Magnetics
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADPTR 13.5V 8W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12968 pcs Φύλλο δεδομένων WSU135-0620-R
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος -
Τάσης - Έξοδος 13.5V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm) Σειρά WSU
περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America Ισχύς (Watts) 8.4W
Πόλωση Negative Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Αλλα ονόματα 237-1430
WSU1350620R
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 13.5V 8.4W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 620mA καλώδιο Μήκος 60" (1.52m)