SSL0.13SV100
SSL0.13SV100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SSL0.13SV100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SSL0.13SV100
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1/8" X 100' SILVER
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SSL0.13SV100 Κατασκευαστής Techflex
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.013" (0.33mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Flexo® Stainless Steel XC
Αλλα ονόματα 1030-1343
SSL0.13SV100-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση Non Flammable
Υλικό Stainless Steel (SS), 304, Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Προστασία υγρών Salt Water Resistant Μήκος 100' (30.48m)
Χαρακτηριστικά Chemical Resistant, Clean Cut, Tight Weave ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ UV Resistant
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 0.125" (3.18mm)
Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 0.344" (8.74mm) Χρώμα Silver