NSN1.50NY40
NSN1.50NY40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά NSN1.50NY40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος NSN1.50NY40
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1.5" X 40' YELLOW/NEON
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος NSN1.50NY40 Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1.5" X 40' YELLOW/NEON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1921 pcs Φύλλο δεδομένων Non-Skid Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.070" (1.78mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Non-Skid™
Αλλα ονόματα 1030-1382
NSN1.50NY40-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 79°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Προστασία υγρών - Μήκος 40.00' (12.19m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Clean Cut, Slip Resistant ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.500" (38.10mm)
Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 2.000" (50.80mm) Χρώμα Yellow, Neon