L6N1.25BK
L6N1.25BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L6N1.25BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L6N1.25BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1-1/4" X 8' BLACK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L6N1.25BK Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 2955 pcs Φύλλο δεδομένων L6N Series
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.046" (1.17mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά L6™ Liquid Wrap
Θερμοκρασία λειτουργίας -70°C ~ 125°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Polyester, Laminated, Halogen Free
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Προστασία υγρών Fluid Resistant
Μήκος 8.00' (2.44m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας - Χαρακτηριστικά Clean Cut, Adhesive Closure Strip
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Environment Resistant Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.250" (31.75mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη -
Χρώμα Black Προστασία από τριβή Abrasion Resistant
Σχετικά προϊόντα
G1601/4 BK003 Image
  • Μέρος#:G1601/4 BK003
  • Κατασκευαστές:Alpha Wire
  • Περιγραφή:SLEEVING 1/4" X 250' BLACK
  • Σε απόθεμα:335
SW44 BK005 Image
  • Μέρος#:SW44 BK005
  • Κατασκευαστές:Alpha Wire
  • Περιγραφή:SPIRAL WRAP 0.62" X 100' BLACK
  • Σε απόθεμα:1133
G11011/4 BK007 Image
  • Μέρος#:G11011/4 BK007
  • Περιγραφή:SLEEVING 3/4" X 50' BLACK
  • Σε απόθεμα:1124
SW5 CL002 Image
  • Μέρος#:SW5 CL002
  • Περιγραφή:SPIRAL WRAP 0.62" X 500' CLEAR