Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα - διαχείριση > Θερμότητα συρρικνώνεται ύφασμα > H2F0.79BK25
H2F0.79BK25
H2F0.79BK25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά H2F0.79BK25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος H2F0.79BK25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 20MM 25'
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος H2F0.79BK25 Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή 2:1 FAB HEATSHRINK BLK 20MM 25' Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3102 pcs Φύλλο δεδομένων Heatshrink Tubing Catalog PageH2F Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Wall Πάχος - Nonrecovered -
Λόγος συρρίκνωση 2 to 1 Σειρά Shrinkflex
Αλλα ονόματα 1030-1371
H2F0.79BK25-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Μήκος 25.00' (7.62m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Διάμετρος - Εσωτερική, Παραδίδεται 0.79" (20.1mm)
Διάμετρος - Εσωτερική ανάκτηση 0.39" (9.9mm) Λεπτομερής περιγραφή Fabric Heat Shrink 2 to 1 0.79" (20.1mm) x 25.00' (7.62m)