Σπίτι > Προϊόντα > Καλώδια, σύρματα - διαχείριση > Η θερμότητα συρρικνώνεται τη σωλήνωση > H2C0.50BK
H2C0.50BK
H2C0.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά H2C0.50BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος H2C0.50BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή 2:1 DUAL WALL SHIELDING HEAT SHR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος H2C0.50BK Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 2313 pcs Φύλλο δεδομένων H2Cx.xxBK Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Τύπος Tubing, Flexible
Λόγος συρρίκνωση 2 to 1 Συρρίκνωση της θερμοκρασίας 200°C
Σειρά Shrinkflex Ανακτηθεί Wall Πάχος 0.025" (0.64mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 135°C Υλικό Polyolefin (PO)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Μήκος 4.00' (1.22m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εσωτερική Διάμετρος - Παραδίδεται 0.500" (12.70mm)
Εσωτερική Διάμετρος - ανακτημένα 0.250" (6.35mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Heat Shrink Tubing, Flexible 0.500" (12.70mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m) Χρώμα Black