FWN0.75WH
FWN0.75WH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FWN0.75WH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FWN0.75WH
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 3/4" X 100' WHITE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 518 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FWN0.75WH Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 518 pcs Φύλλο δεδομένων Flexo® Wrap DatasheetFlexo Wrap Catalog Page
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.025" (0.64mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά Flexo® Wrap
Αλλα ονόματα Q7736907 Θερμοκρασία λειτουργίας -70°C ~ 125°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Προστασία υγρών - Μήκος 100' (30.48m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 0.750" (19.05mm)