FWF1.25TB
FWF1.25TB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FWF1.25TB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FWF1.25TB
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 1-1/4" X 100' BLK/WHT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 399 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FWF1.25TB Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 399 pcs Φύλλο δεδομένων Flexo® Wrap FR Catalog PageFlexo® Wrap FR Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.025" (0.64mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά Flexo® Wrap FR
Θερμοκρασία λειτουργίας -70°C ~ 125°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL VW-1 Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Προστασία υγρών Gasoline Resistant
Μήκος 100' (30.48m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος 1.250" (31.75mm)