FSN0.75SV
FSN0.75SV
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FSN0.75SV με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FSN0.75SV
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 3/4" X 328' SILVER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 17 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FSN0.75SV Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 17 pcs Φύλλο δεδομένων Flexo® Shield DatasheetFlexo® Shield Catalog Page
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.013" (0.33mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Flexo® Shield
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL VW-1 Υλικό Copper, Tinned and Aramid
Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks Προστασία υγρών -
Μήκος 328' (100.00m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος -
Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 0.750" (19.05mm) Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 1.000" (25.40mm)