FIF3.50SV25
FIF3.50SV25
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FIF3.50SV25 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FIF3.50SV25
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SPIRAL WRAP 25' SILVER
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 275 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FIF3.50SV25 Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 275 pcs Φύλλο δεδομένων FIF Hose Wrap DatasheetFIW, FIF Series Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος 3.500" (88.90mm)
Πάχος τοιχώματος 0.094" (2.39mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Harness
Τύπος Spiral Wrap Σειρά FireFlex® Flat
Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 260°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)