F6W0.75WH
F6W0.75WH
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F6W0.75WH με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F6W0.75WH
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SELF WRAP 3/4" X 150' WHITE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
20 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F6W0.75WH Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 1048 pcs Φύλλο δεδομένων F6 Woven Wrap Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.027" (0.69mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Split Flexible Tube
Τύπος Self Wrap Σειρά F6® Woven Wrap
Αλλα ονόματα 1030-1528
F6W0.75WH-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -70°C ~ 125°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Προστασία υγρών - Μήκος 150' (45.72m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Clean Cut ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος 0.750" (19.05mm) Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη -