F360.75BKBB
F360.75BKBB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F360.75BKBB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F360.75BKBB
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 0.75" ID PET 500' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 351 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος F360.75BKBB Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 0.75" ID PET 500' BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 351 pcs Φύλλο δεδομένων F360 Series Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πάχος τοιχώματος 0.030" (0.76mm)
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Braided Τύπος Sleeving
Σειρά F360° Θερμοκρασία λειτουργίας -70°C ~ 125°C
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks Προστασία υγρών -
Μήκος 500' (152.40m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία θερμότητας Flame Retardant Χαρακτηριστικά Chemical Resistant
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - Διάμετρος - Έξω 0.810" (20.57mm)
Διάμετρος - Μέσα 0.750" (19.05mm) Λεπτομερής περιγραφή Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.750" (19.05mm) 500' (152.40m)