DGN1.25BK
DGN1.25BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DGN1.25BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DGN1.25BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή DRAGON SLEEVE 1-1/4" BLACK, 250
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 198 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DGN1.25BK Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 198 pcs Φύλλο δεδομένων Dragon Sleeve Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Dragon
Θερμοκρασία λειτουργίας - Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Προστασία υγρών - Μήκος 250' (76.20m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά - ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 1.250" (31.75mm)
Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 1.750" (44.45mm) Χρώμα Black
Προστασία από τριβή -
Σχετικά προϊόντα
DGN0.13BK200 Image
  • Μέρος#:DGN0.13BK200
  • Κατασκευαστές:Techflex
  • Περιγραφή:DRAGON SLEEVE 1/8" BLACK, 200 FT
  • Σε απόθεμα:3319
3241124 Image
  • Μέρος#:3241124
  • Κατασκευαστές:Phoenix Contact
  • Περιγραφή:SPIRAL WRAP 0.984" X 65.62' BLK