CNN0.50BK
CNN0.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CNN0.50BK με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CNN0.50BK
Κατασκευαστής Techflex
Περιγραφή SLEEVING 1/2" X 500' BLACK
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 76 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CNN0.50BK Κατασκευαστής Techflex
Διαθέσιμη ποσότητα 76 pcs Φύλλο δεδομένων Flexo® Conductive Datasheet
Κατηγορία Καλώδια, σύρματα - διαχείριση Πλάτος -
Πάχος τοιχώματος 0.028" (0.71mm) Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Expandable
Τύπος Sleeving Σειρά Flexo® Anti-Stat
Αλλα ονόματα 1030-1400
CNN0.50BK-ND
Q7146857
Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 150°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Υλικό Nylon, Carbonized, Halogen Free Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Προστασία υγρών Gasoline Resistant Μήκος 500' (152.40m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία θερμότητας -
Χαρακτηριστικά Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ -
Διάμετρος - έξω, μη επεκταμένος - Διάμετρος - Εσωτερική, μη εκτεταμένη 0.500" (12.70mm)
Διάμετρος - Μέσα, Διευρυμένη 0.750" (19.05mm) Χρώμα Black