Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > TS1608-221M
TS1608-221M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TS1608-221M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TS1608-221M
Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή FIXED IND 220UH 220MA 770 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος TS1608-221M Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή FIXED IND 220UH 220MA 770 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4070 pcs Φύλλο δεδομένων TS1608-zzz
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) θωράκιση Shielded
Σειρά TS1608 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 100kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.115" (2.92mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6MHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Shielded Inductor 220mA 770 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 770 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 220mA Τρέχουσες - Κορεσμός -