Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > T1008-22NG
T1008-22NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά T1008-22NG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος T1008-22NG
Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος T1008-22NG Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4541 pcs Φύλλο δεδομένων T1008 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1008 (2520 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά T1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 350MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1008 (2520 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 50MHz Επαγωγή 22nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.089" (2.25mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2.4GHz
Λεπτομερής περιγραφή 22nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 120 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 120 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Τρέχουσες - Κορεσμός -