Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Τρέχουσα μετατροπείς > L37S100D15M
L37S100D15M
L37S100D15M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L37S100D15M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L37S100D15M
Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή SENSOR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L37S100D15M Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή SENSOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7090 pcs Φύλλο δεδομένων Current Sensor Product ListL37SzzzD15 Series
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 15V
Σειρά L37S D155 Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop
ευαισθησία - Χρόνος απόκρισης 3µs
Πόλωση Unidirectional Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Παραγωγή Ratiometric, Voltage
Αλλα ονόματα 9-L37S100D15MZY Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
γραμμικότητα ±1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα - για τη μέτρηση DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional Module Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 20mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 100A Ακρίβεια -