Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Τρέχουσα μετατροπείς > L34S600D15
L34S600D15
L34S600D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά L34S600D15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος L34S600D15
Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος L34S600D15 Κατασκευαστής Tamura
Περιγραφή SENSOR CURRENT HALL 600A AC/DC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3501 pcs Φύλλο δεδομένων Current Sensors BrochureL34SzzzD15 Series Datasheet
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια ±15V
Σειρά L34SXXXD15 Τύπος αισθητήρα Hall Effect, Open Loop
ευαισθησία - Χρόνος απόκρισης 5µs
Πόλωση Bidirectional Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Παραγωγή Ratiometric, Voltage
Αλλα ονόματα 9-L34S600D15ZY
MT7346
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 80°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
γραμμικότητα ±0.5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα DC ~ 50kHz για τη μέτρηση AC/DC
Λεπτομερής περιγραφή Current Sensor 600A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25mA
Τρέχουσες - Τηλεπισκόπησης 600A Ακρίβεια -